skip to Main Content
+90 (0212) 886 25 86 - 0212 886 22 38 [email protected]

PROJELENDiRME

Yapı-Sel Mühendislik, uzman teknik kadrosu ile müşterinin istekleri doğrultusunda mimari projeye uygun, son teknoloji bilgisayar programları kullanarak, yönetmeliklere uygun olarak yapının tasarımını ve statik hesaplamalarını yapar.

ÜRETİM

Hazırlanan proje, fabrika ortamında deneyimli ve uzman personel tarafından imalatı yapılarak, montaja hazır hale getirilir.
Üretim de kullanılan tüm yapı elemanları ile sac malzemesi,  SA 2.5 kalitesinde kumlanmış ve shop primer astar boyalı olarak üretim alanına girer.
Tüm proje üretimleri cıvatalı birleşime uygun olarak üretilir.
Tüm kesim ve kaynak işlemleri üretim tesisinde kalite ve proje kontrollü olarak gerçekleştirilir.
İmalatı biten, üretilmiş malzemeler son kat boya uygulaması yapılarak, paketlenip sevkiyata hazır hale getirilir.

MONTAJ

Sevkiyata hazır hale getirilen malzemeler şantiye alanına uygun taşıma yöntemleri ile fabrika ortamından sevk edilir. Şantiye alanına gelen malzemeler,  firmamıza ait olan mobil vinçler ve kaldırma, taşıma araçları ile işinin ehli ekip çalışanlar tarafından montaj yapılır.

METAL ÇATI KAPLAMA

Firma bünyesinde gerekli makina donanımları ve istihdam edilen ekip çalışanları ile çatı – cephe kaplamaları yapılmaktadır.
Bu doğrultuda firma bünyesinde düz kenet tava üretimi ve trapez kenet tava üretimi yaptığımız makinelerimiz mevcuttur.
Proje ve ihtiyaça göre çatı ve cephe sistemleri sandvich panel kaplama veya kenet sistem çatı kaplaması olarak sunulmaktadır.

Back To Top