skip to Main Content
+90 (0212) 886 25 86 - 0212 886 22 38 [email protected]

1999 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan Yapı-Sel Mühendislik İnş. San. Dış Tic. Ltd. Şti. başlangıçta faaliyetlerine statik tasarım ve projelendirme hizmetleri vererek başlamıştır.Birçok başarılı betonarme ve çelik yapı projesine imza atmıştır. Uzun yıllar boyunca edindiği tecrübesi ile çelik yapılar alanında uzmanlaşarak, bünyesinde bulunan teknik ekip kadrosu ile her türlü çelik konstrüksiyon için “Proje – İmalat – Montaj” hizmetleri vermektedir. Yapı-Sel Mühendislik çelik yapı hizmetlerine paralel olarak metal çatı kaplama hizmetleri de yapmaktadır. Böylece müşteriye çelik + kaplama hizmetini tek elden sağlamaktadır.

Yapı-Sel Mühendislik İstanbul Hadımköy Sanayi Bölgesinde 3000 m² arazi üzerine kurulu 1500 m²  kapalı alan Üretim Tesisi ve Büyükçekmece / Çakmaklı Mah. Kıraç Mevkii’ nde bulunan Merkez Ofis- Lojistik Depo Binası ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

“Müşteri Memnuniyetini” ilke edinmiş olan Yapı-Sel Mühendislik olarak, projelerinize çözüm üretmeyi, Yapı-Sel markası olarak projelerinizde yer almayı arzu ederiz.

Misyon

Çelik yapı sektöründe estetik ve kaliteli projeler üreterek, ülke ve firma gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyon

Çelik yapı sektörü içerisinde marka değerine ulaşmak.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hızlı, ekonomik ve güvenli projelere imza atmak, projelere tek elden çözüm
kaynağı olmak.

Yapı-Sel Mühendislik olarak geldiğimiz noktadan daha iyi noktalara başarıyla ulaşmak.

Back To Top